درباره ما

صنعت مبلمان و دکوراسیون در ایران قدمتی طولانی دارد مقدار زیادی از اشتغال را در کشور  به خود اختصاص داده است. با توجه به بازار داخلی و اهمیت وجود برند در صنایع داخلی . برگینو تصمیم دارد با فعالیتی گروهی بین فعالان این عرصه اعم از تولیدکنندگان هنرمندان  و…  و گزینش تولیدات باکیفیت داخلی به عرضه محصولات در زمینه مبلمان و دکوراسیون تحت برندی به نام برگینو بپردازد.
امید است با عرضه  محصولات باکیفیت  تولید داخل روز به روز شاهد ارتقاع سطع رضایتمندی مصرف کنندگان از برگینو باشیم.

عرضه ی محصولات ایرانی با کیفیت هدف گروه برگینو است.در این راستا می کوشد با ارایه محصولات به روز و قابل رقابت با محصولات وارداتی به جلب نظر مشتریان بپردازد.

چگونه میتوان با برگینو همکاری نمود

اگر شما تولید کننده ی محصولی مرتبط با مبلمان و دکوراسیون هستید می توانید آنرا با برگینو به اشتراک بگذارید.
از طریق فرم همکاری با ما می توانید مشخصات و زمینه ی فعالیت خود را ثبت نمایید . برگینو محصول شما را بررسی می کند و در مراحل بعدی قرار دیدار حظوری و سپس بررسی محصول. بستن قرارداد تولید و  قرار گرفتن محصول در وبسایت برگینو.

نحوه فعالیت برگینو چگونه است؟

برگینو با گزینش تولیدات داخلی در صنعت مبلمان و دکوراسیون سعی در برند سازی و ایجاد هویتی منسجم از محصولاتی باکیفیت و همچنین با عرضه مناسب طبق استاندارد های در خور مصرف کننده ی ایرانی را دارد.
اساس فعالیت برگینو ایجاد هماهنگی بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است.

چه کسانی با برگینو همکاری میکنند؟

برگینو سعی دارد با همکاری با فعالان  صنعت مبلمان و همچنین هنرمندان دانشگاهیان و… با انجام فعالیتی گروهی و سیستماتیک به عرضه ی محصولات باکیفیت داخلی بپردازد . بدیهی است افراد با علایق و مهارت های مختلف می توانند با برگینو همکاری نمایند.